הקמנו אתר חדש לפרסום ביוטיוב עם מענה לקוחות ויחס אישי 24/7

לכניסה לאתר החדש: www.yakirvana.com

מעוניינים בגרפיקה לסינגל? צילום קליפ? הפקת קליפ מילים? צילום בוק? הקלטה באולפן? הפקת סינגל מקורי? בניית אתר ממותג? 

לצפיה בתיק העבודות כנסו לאתר הראשי שלנו של "יקיר ונה הפקות" בכתובת www.yakirvana.com 

רכישה מאובטחת
דרך פייפל

צפיות

יוטיוב

מתחייבים למחירים
הזולים בישראל
?המוצר לא סופק כלל 
כספכם יוחזר במלואו
יחס אישי לכל לקוח
קטן כגדול
100% אחריות מלאה
GOLD  VIEWS
הצפיות האיכותיות בשוק מכתובות פרוקסי מהימנות
שירות לקוחות 24/7
מלבד שבתות וחגים
 בין 1000-50,000
צפיות יומיות
100 לייקים מתנה
בכל רכישה
דיסקרטיות
מלאה
תחילת עבודה תוך 5 שעות
ועד 3 ימים

בעקבות שינויים במחירי החבילות יש ליצור קשר

ב0522-40-41-41 לקבלת המחירים העדכניים

או להיכנס לאתר המעודכן בכתובת: www.yakirvana.com 

צפיות יוטיוב מכל העולם

מעוניינים בכמות שונה?

כתבו לנו וניצור בעבורכם

את החבילה המתאימה

צפיות יוטיוב מישראל

הקמת קמפיין צפיות אמיתיות ביוטיוב -  "מודעת דלג" ורשת החיפוש

  • יש לבחור את החבילה אותה תרצו לרכוש ע"פ כמות החשיפות אותה תרצו לקבל, לאחר מכן צוות האתר יקים קמפיין "אינסטרים" - קמפיין אינסטרים הינו קמפיין "מודעת דלג" ביוטיוב עם מיקוד לישראל בלבד אלא אם כן התבקש אחרת, מעבר לצפיות המתקבלות לסרטון, הקמפיין מספק בנוסף בין אלפים למאות אלפי חשיפות אמיתיות לכותרת הסרטון - תלוי בחבילה שנרכשה, כך שהפרסום בפועל גדול יותר מהצפיות המתקבלות.

  • המחירים כוללים התנהלות מול יוטיוב, תשלום ליוטיוב ועמלה שלנו. בונוס צפיות אמיתיות מיוזרים פקטיביים ללא תוספת תשלום.  בצורה זאת, הלקוחות שלנו יכולים לבצע קידום ביוטיוב מבלי ידע מוקדם ומבלי לזרוק את הכסף על הקמת קמפיין לא אפקטיבי שייזרק לפח מפאת חוסר ידע בתחום.

  • מודעת Instream – החשיפות יופיעו במודעה שמוצגת לפני הסרטון שבו הגולש רוצה לצפות, מודעה הניתנת לדילוג לאחר 5 שניות, במידה ולא התנגנו 30 שניות מהסרטון לא יבוצע תשלום עבור הצפייה והכסף יומר לחשיפות נוספות למודעה. 

  • רשת החיפוש,  מודעה ממומנת מודגשת - הקמפיין יופץ בנוסף ברשת החיפוש של יוטיוב - תוכלו לבחור 3 מילות חיפוש אותם תרצו שהמודעה - סרטון יוטיוב - שלכם יופיע כאשר הגולשים יחפשו את אותן מילות חיפוש. לדוגמא: האח הגדול, הכוכב הבא, אייל גולן. כאשר הגולשים יחפשו את מילות החיפוש האלו מדי עשרות חיפושים המודעה שלכם תתברג בראש התוצאות והגולשים יחפשו למודעה שלכם לפני השאר.

  • מעקב: תוכלו לעקוב אחרי הקמפיין על ידי בדיקת מונה הצפיות של הסרטון, בדיקת הסטטיסטיקות של הסרטון ומספר הצפיות שהתקבלו מישראל, ע"י חיפוש מילות המפתח הנבחרות עשרות פעמים עד שתראו את המודעה שלכם. יש לבצע את הבדיקה מדי מס' שעות לאורך היום שכן הקמפיין מתחלק בצורה שווה לאורך שעות היום.